ЄСПЛ визнав обшук у адвоката порушенням ст. 8 Європейської Конвенції

[АНАЛИЗ РЕШЕНИЙ ЕВРОПЕЙСКОГО СУДА]

(Суд висловив позицію про межі поширення адвокатських гарантій під час проведення обшуку у адвоката. Європейский суд з прав людини визнав такі дії порушенням ст.8 Конвенції «Право на повагу до приватного і сімейного життя»)

У конторі адвоката Озгуна Озтунча в Туреччені провели обшук, а його самого арештували за підозрою в причетності до злочинної організації «білих комірців». […]

ЄСПЛ визнав прослуховування телефонних розмов з адвокатом порушенням ст. 8 Європейської Конвенції

[АНАЛИЗ РЕШЕНИЙ ЕВРОПЕЙСКОГО СУДА]

(Суд висловив позицію про межі поширення адвокатської таємниці. Вказав, що перехоплена в ході ОРД розмова підозрюваного з адвокатом не може використовуватися як доказ у кримінальному провадженні. При цьому важливим є те, що ЄСПЛ визнав, що сам факт розмови з адвокатом вже є надання адвокатом юридичної допомоги, а тому захищається адвокатською таємницею. При цьому наявність або відсутність угоди у заявника з адвокатом, за позицією Суду, не має значення) […]

ЄСПЛ визнав штраф адвокату за неповагу до суду порушенням свободи вираження думки

[АНАЛИЗ РЕШЕНИЙ ЕВРОПЕЙСКОГО СУДА]

(Суд висловив позицію про необхідність збереження балансу між захистом авторитету судової влади і захистом свободи слова)

Європейський Суд виніс рішення у справі «Чеферін проти Словенії», в якому заявник — словенський адвокат Петер Чеферін скаржився на порушення його прав на свободу вираження поглядів та на справедливий судовий розгляд, передбачених ст. 6 і 10 Конвенції про захист прав людини і основних свобод.

Згідно до матеріалів справи: […]

Приветствую!Понравилась «Новость» - нажмите "Поделится" у себя на страничке!а также нажмите "Подписаться" ко мне в друзья :)

Новости на Email
YouTube
YouTube
Instagram
Call Now ButtonПозвонить адвокату